Munkatársaink

A tanszék oktatói

Dr. Palkovics László
egyetemi tanár, tanszékvezető
 

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 208. szoba
Tel.: 305 7220
E-mail: Palkovics.Laszlo@szie.hu

Dr. Horváthné Petróczy Marietta
egyetemi docens

Elérhetősége:
"A" épület II. emelet  207. szoba
Tel.: 305 7675
E-mail: Horvathne.Petroczy.Marietta.Erzsebet@szie.hu

Dr. Karacs-Végh Anita
egyetemi adjunktus

Elérhetősége:
“A” épület, II. emelet, Termosztát labor
Tel: 305 7648
E-mail: Karacs.Vegh.Anita@szie.hu

Dr. Markó Gábor
egyetemi docens

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 205. szoba
Tel.: 305 7356
E-mail: Marko.Gabor@szie.hu

Koósné dr. Szathmáry Erzsébet
egyetemi adjunktus

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet,  207. szoba
Tel.: 305 7675
E-mail: Koosne.Szathmary.Erzsebet@szie.hu

Dr. Ádám János
egyetemi tanársegéd

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, Termosztát szoba
Tel.: 305 7648
E-mail: Adam.Janos@szie.hu

Dr. Tóth Annamária
egyetemi tanársegéd

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 207. szoba
Tel.: 305 7675
E-mail: Toth.Annamaria@szie.hu

Balotai Boglárka
egyetemi tanársegéd

Elérhetősége:
“A” épület, II. emelet, Termosztát labor
Tel: 305 7648
 

 

Dr. Némethy Zsuzsanna
ny. egyetemi adjunktus

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 205. szoba
Tel.: 305 7356
E-mail: Nemethy.Zsuzsanna@szie.hu

Dr. Folk Győző 
ny. egyetemi adjunktus

A tanszék PhD hallgatói

Magyar Gerda
PhD-hallgató

Elérhetősége:
“A” épület, II. emelet, 206. szoba
Tel: 305 7379
E-mail: Magyar.Gerda.Gabriella@szie.hu

Tenorio-Baigorria Imola
PhD-hallgató

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 207. szoba
Tel.: 305 7675
E-mail: Tenorio-Baigorria.Imola@szie.hu

Koncz László Sándor
PhD-hallgató

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 206. szoba
Tel.: 305 7379
E-mail: Koncz.Laszlo.Sandor@szie.hu

Koczor Ádám
PhD-hallgató

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 206. szoba
Tel.: 305 7379

Bagi Bianka
PhD-hallgató

Elérhetősége:
"A" épület II. emelet  207. szoba
Tel.: 305 7675
Email: Bagi.Bianka@szie.hu

Sándor Viktória
PhD-hallgató

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 206. szoba
Tel.: 305 7379

Kocsis Ivett
PhD-hallgató

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 206. szoba
Tel.: 305 7379

Tanszéki adminisztráció

Erőss Katalin
tanszéki ügyintéző

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 208. szoba
Tel.: 305 7221
E-mail: Eross.Katalin@szie.hu

 

 

magyar